سوالات متداول

خانه سوالات متداول

محصولات شرکت کیمیای سبز مغان را از کجا می توانیم تهیه کنیم؟

شرکت کیمیای سبز مغان در هر استان و شهر با تعدادی از فروشندگان مجاز نهاده های کشاورزی همکاری دارد که محصولات این شرکت را در آن منطقه توزیع می کنند. شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما نام استان خود را مشاهده و در آنجا نام و شماره تماس کارشناس مربوط به استان خود را یافته و با ایشان تماس بگیرید تا فروشندگان مجاز محصولات کیمیای سبز مغان در منطقه را به شما معرفی کنند.

اطلاعاتی زمان مصرف، دز مصرف و نحوه مصرف محصولات را از کجا می توانم بدست بیاورم؟

شما می توانید با مراجعه به صفحه مربوط به معرفی کالاها، اطلاعت مربوط به هر کالا را مطالعه و اطلاعات فنی و روش مصرف هر کالا را مطالعه کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس فنی کیمیای سبز مغان تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

چگونه می توانم از اصل بودن کالای کیمیای سبز مغان که خریداری کرده ام مطمئن شوم؟

در مورد کودهای کیمیای سبز مغان، به لوگوی این شرکت روی کالا و همچنین لیبل ثبتی روی آن دقت کنید و همچنین می توانید شماره ثبت کودی درج شده روی کالا را در سایت سازمان آب و خاک کشور وارد کرده و از اصل بودن آن مطمئن شوید.

در خصوص سموم نیز مجددا به لوگوی شرکت کیمیای سبز مغان روی قوطی سم مربوطه دقت کنید و توجه داشته باشید کلیه سموم این شرکت دارای لیبل فارسی می باشند و در ضمن حتما کالای مورد نظر را از فروشندگان مجاز منطقه خود تهیه کنید.

از ما سوالات خود را بپرسید